Önkéntesség

Önkéntesként megváltoztathatod a világot.
Hihetetlennek tűnik? Pedig nem az.

Ha részed van abban, hogy megváltozzon valakinek az élete, hatással vagy rá, pontosan ez történik. Minden megváltozik. Nem csak annak az élete, akinek segítesz. A tiéd is. Nézz szét, hogyan lehetsz önkéntes nálunk, a táborban, vagy az irodában.

Gyere, változtassunk életeket együtt!

Tábori önkéntesség

Miért jó a Kárpáti Alapítvány Erdőalja Szabadidő Tábor önkéntes közösségéhez tartozni?

Erdőalja Táboros önkéntesnek lenni életre szóló kaland.

Élményterápiás táborainkban azon dolgozunk, hogy sorsfordító élményeket nyújtsunk a gyerekeknek és családtagjaiknak.

Vállalati önkéntesség

Hogyan támogatnál minket cégként?

Anyagi támogatás

Céged adományával hozzájárulhatsz, hogy a hátrányos helyzetű gyermekek és családtagjaik részesülhessenek gyógyító programjainkból. Ráadásul minden vállalati számláról küldött támogatás elszámolható adóalapcsökkentő tételként.

Pénzt adományozok >>>

Vállalati támogatás

Céged adományával hozzájárulhatsz, hogy súlyosan beteg gyermekek és családtagjaik részesülhessenek gyógyító programjainkból. Ráadásul minden vállalati számláról küldött támogatás elszámolható adóalapcsökkentő tételként.